אמא ואבאז - אמא ואבא'ז

כניסה ללקוחות HOT

?

כניסה

משתמש חדש

חשבון:

יציאה

my HOT – האזור האישי שלך באתר HOT, מאפשר לך ליהנות
מהטבות והנחות מיוחדות, רכישת ערוצים, ספריות וחבילות תוכן, 
לעקוב אחר החשבונית נוכחית, ההזמנות שלך בטלוויזיה,
לצפות בפירוט שיחות טלפון שלך ועוד

 

אמא ואבאז


 

במרכז אמא ואבאז - הקומדיה הנועזת החדשה של התסריטאי אבנר ברנהיימר ("יוסי וג'אגר", "עד החתונה", "בלו נטלי"), שלושה הורים: זוג הומואים (יהודה לוי ויפתח קליין) ורווקה סטרייטית (מאיה דגן), שזה עתה נולד להם תינוק, והם מנסים ללא ג'י.פי.אס לפלס דרך משלהם בג'ונגל משפחתי חדש, שאין בו חוקים וכללים ומסורת של דורות רבים אחורה.

 

             youtube              hotynet

             לקטעים מתוך               לצפייה ישירה 
         אמא ואבאז ביוטיוב            באמא ואבאז

 

יהודה לוי יגלם את סמי, בן-זוגו של ארז (יפתח קליין). סמי מתמודד על תפקיד אב השנה, יציב, בעל עמוד שדרה, מתעסק בנדל"ן, אוהב לחגוג, אסרטיבי, עומד על שלו. הוא היה מעדיף שארז והוא יהיו ההורים בלי הבחורה בתמונה. לוי וברנהיימר שיתפו פעולה לפני עשור בסרט שכתב ברנהיימר וביים איתן פוקס, "יוסי וג'אגר", שנחשב לפריצה הגדולה של לוי, ובו גם גילם הומוסקסואל. קליין יגלם את ארז, הומו נוירוטי וחרדתי, שרוצה בכל לבו להיות אבא למופת, אבל עושה כל טעות אפשרית ומטריף את כולם בדרך.

אמא ואבא'ז מביאה מבט חדש מסעיר ומרענן על מושג המשפחה ומגדירה אותו מחדש בהגדרה רחבה יותר, מעודכנת יותר, גמישה ופתוחה יותר. הסדרה בודקת בעזרת דרמה גדולה והרבה הומור את גבולות מושג המשפחה באלף השלישי, בו מבנה המשפחה הקלאסי חוטף חבטות מכל עבר, ובמקביל אליו קמו סוגים רבים של תאים משפחתיים חדשים. אחד מהם הוא המודל של הורות משותפת, בו בחרו גיבורי הסדרה, שבודקים על בשרם מה הופך אותנו למשפחה: גנטיקה? קורת גג אחת? אהבה רומנטית או חברות? הגיבורים שלנו שואלים את עצמם שוב ושוב את מה שכבר אינו מובן מאליו, ואולי אף-פעם לא היה. 
 

 

 חזרה לרשימת התכניות

 

הכירו את הדמויות

HOT ב-facebook

 

 

 

אמא ואבאז בפייסבוק