שקרניות קטנות - סדרות מומלצות HOT3

כניסה ללקוחות HOT

? כניסה

משתמש חדש

חשבון:

יציאה

my HOT – האזור האישי שלך באתר HOT, מאפשר לך ליהנות
מהטבות והנחות מיוחדות, רכישת ערוצים, ספריות וחבילות תוכן, 
לעקוב אחר החשבונית נוכחית, ההזמנות שלך בטלוויזיה,
לצפות בפירוט שיחות טלפון שלך ועוד
 

שקרניות קטנות

 

שקרניות קטנות סדרה מלאת המסתורין והאינטריגות, המבוססת על סדרת רבי-מכר העונה לאותו השם, עוקבת אחר ארבעתלמידות תיכון מהעיירה הפרברית רוזווד- אריאה (לוסי הייל, "צעקה 4"), ספנסר (טוריאן בליסאריו), האנה(אשלי בנסון, "ספרינג ברייקרס") ואמילי (שי מיטשל), שאיבדו קשר עם היעלמותה ומותה הדרמטיים של מנהיגתן, אליסון (סשה פיטרס). הן מתאחדות כשכל אחת מהן מתחילה לקבל הודעות מזעזעות מ"A", דמות שעוקבת אחר כל צעד של הרביעייה, וחושפת סודות, שקרים ובגידות שלהן. ככל שהמתח נבנה, הבנות מגלות תעצומות שלא ידעו כי יש בהן, וחוות פחדים שלא היו מסוגלות לדמיין.
 

בעונה החדשה, שתכלול את הפרק ה-100 החגיגי של הסדרה, נאלצות הבנות להיאבק באויבת המושבעת שלהן, "A",בעוד הן מתמודדות עם חזרתה המפתיעה של אליסון. העונה נפתחת רגעים ספורים לאחר אירועי הפינאלה המטלטל שלהעונה הקודמת, שבו ירתה "A" בעזרא. חמש הבנות מבינות במהרה שכאדם היחיד שיודע את זהותה האמיתית של "A",חייו של עזרא בסכנה ממשית. בעוד אריאה נשארת צמודה לעזרא בבית-החולים, אליסון ושאר ה"שקרניות" טומנות מלכודתל"A" כדי להפילה אחת ולתמיד, אך הן מזועזעות לגלות מי נופלת ברשתן. בינתיים, הולברוק עושה עליית מדרגה במאמציו לאתראת הבנות, ושם את משפחת האסטינג על המשמר, ומונה (ג'אנל פאריש, "סלסט וג'סי לנצח") לא מרוצה מ"תחייתה" של אליסון. 

 

בסדרה מככבים טוריאן בליסאריו, אשלי בנסון, טיילר בלקבורן, לוסי הייל, איאן הארדינג, לורה לייטון ("מלרוז פלייס"), שי מיטשל, ג'אנל פאריש ("סלסט וג'סי לנצח"), סשה פיטרס ושון פאריס. קלואי ברידג'ס ("סוף שבוע משפחתי") מגיעה לתפקיד אורח בעונה החדשה.

 

ימי שישי, בשעה 18:00, ב-HOT3 ובחינם ב-HOT VOD 

הסדרה יוצאת להפסקה של 3 שבועות והשידורים יתחדשו ב- 9.1.15

HOT ב-facebook

 

 

Loading nanoRep customer support