שקרניות קטנות - סדרות מומלצות HOT3

כניסה ללקוחות HOT

?

כניסה

משתמש חדש

חשבון:

יציאה

my HOT – האזור האישי שלך באתר HOT, מאפשר לך ליהנות
מהטבות והנחות מיוחדות, רכישת ערוצים, ספריות וחבילות תוכן, 
לעקוב אחר החשבונית נוכחית, ההזמנות שלך בטלוויזיה,
לצפות בפירוט שיחות טלפון שלך ועוד

 

שקרניות קטנות

 

שקרניות קטנות סדרה מלאת המסתורין והאינטריגות, המבוססת על סדרת רבי-מכר העונה לאותו השם, עוקבת אחר ארבע תלמידות תיכון מהעיירה הפרברית רוזווד- אריאה (לוסי הייל, "צעקה 4"), ספנסר (טוריאן בליסאריו), האנה(אשלי בנסון, "ספרינג ברייקרס") ואמילי (שי מיטשל), שאיבדו קשר עם היעלמותה ומותה הדרמטיים של מנהיגתן, אליסון (סשה פיטרס). הן מתאחדות כשכל אחת מהן מתחילה לקבל הודעות מזעזעות מ"A", דמות שעוקבת אחר כל צעד של הרביעייה, וחושפת סודות, שקרים ובגידות שלהן. ככל שהמתח נבנה, הבנות מגלות תעצומות שלא ידעו כי יש בהן, וחוות פחדים שלא היו מסוגלות לדמיין.
 

העונה החדשה והמותחת נפתחת בדיוק היכן שקודמתה הסתיימה. ארבע הבנות נאלצות להתמודד עם ההשלכות של חשיפת זהותו האמיתית של "A" – צ'רלס דילורנטיס. כעת הן לכודות יחד עם מונה (ג'אנל פאריש, "סלסט וג'סי לנצח") בבית הבובות של צ'רלס בלי אפשרות להשתחרר. בדיוק כשהן חושבות שצ'רלס לא יכול להיות יותר אכזרי, המשחקים שלו מקבלים תפנית אפלה. בעוד שהבנות מתקשות לשרוד, סיפורו של צ'רלס מתחיל להתבהר והחידה של "A" נפתרת. בינתיים, עזרא (איאן הארדינג), קיילב (טיילר בלקבורן, "ימי חיינו") וטובי (קיגן אלן, בקרוב בסרטו החדש של ג'יימס פרנקו) ממשיכים בניסיונות האיתור של הבנות, עם ובלי תמיכת הרשויות.
 

בסדרה מככבים טוריאן בליסאריו, אשלי בנסון, טיילר בלקבורן, לוסי הייל, איאן הארדינג, לורה לייטון ("מלרוז פלייס"), שי מיטשל, ג'אנל פאריש ("סלסט וג'סי לנצח"), קיגן אלן, סשה פיטרס, שון פאריס ("לעולם אל תיכנע"), דרו ואן אקר, ברנדון ג'ונס ("CSI"), לסלי פרה, רומה מפיה ("ניפ/טאק"), נולאן נורת' ("בית חולים כללי") וטורי דה ויטו ("מגרש ביתי").

 

ימי שישי, בשעה 18:00, ב-HOT3 וחינם ב-HOT VOD

 

 

HOT ב-facebook