גולשי ספות 2 - סדרות ישראליות

כניסה ללקוחות HOT

?

כניסה

משתמש חדש

חשבון:

יציאה

my HOT – האזור האישי שלך באתר HOT, מאפשר לך ליהנות
מהטבות והנחות מיוחדות, רכישת ערוצים, ספריות וחבילות תוכן, 
לעקוב אחר החשבונית נוכחית, ההזמנות שלך בטלוויזיה,
לצפות בפירוט שיחות טלפון שלך ועוד

 

גולשי ספות 2

 עכשיו בצפייה ישירה באתר - הפרק הראשון של גולשי ספות 2

  

 

אחרי שהוכתרה כאחת הסדרות האהובות על צופי HOT, חוזרת "גולשי ספות" לעונה שנייה! והפעם בגרסת המפורסמים: יעל פוליאקוב (ואחיה איתמר פוליאקוב), אפרת גוש, אורי גוטליב וירון ברובינסקי, אבי אטינגר, השחקנית גאיה שליטא-כץ והסופרת ואושיית הפייסבוק מרסל מוסרי. את העונה החדשה עורך אילן עבודי.
 


                                

  לצפייה ישירה            לצפייה בקטעים מתוך         לעמוד הפייסבוק
  בגולשי ספות             גולשי ספות ביוטיוב             של גולשי ספות

"גולשי ספות" היא סדרת מסע, המאפשרת למשתתפים בה, הנמצאים בצומת דרכים, לבחון את החיים שלהם – במקום על ספת הפסיכולוג, על ספות של אנשים שונים ברחבי העולם. בעונה הקודמת, יצאו למסע "גלישת ספות" מגוון אנשים שעברו חוויה משנת חיים. הפעם, הוזמנו מפורסמים "לגלוש על ספות", אך למרות היותם מוכרים וידועים הם לא קיבלו שום הנחה או הקלה במהלך הדרך:

  • השחקנית יעל פוליאקוב טסה לדרום אפריקה עם אחיה הגדול איתמר פוליאקוב בניסיון להתקרב מחדש אחרי שהתרחקו זה מזו עם השנים, בעקבות מות אביהם ישראל פוליאקוב.
  • הזמרת אפרת גוש חוותה חוויה מטלטלת בקרואטיה, כשהיא בהריון ונאלצת להשאיר את נערת הרוק שבה מאחור.
  • השחקנים ומגישי הטלוויזיה ירון ברובינסקי ואורי גוטליב הרחיקו עד קולומביה התוססת למסע של אחווה גברית, בניסיון להקטין את הצורך שלהם בשליטה מוחלטת בחיים של עצמם ולהבין מדוע שניהם מתקשים להגיע לזוגיות ארוכת טווח.
  • התסריטאי והקומיקאי אבי אטינגר נחת בגפו בברלין, במטרה לצאת משגרת חייו האפרורית.
  • הסופרת ואושיית הפייסבוק מרסל מוסרי טסה לניו יורק כדי לצאת מאזור הנוחות שלה ביפו ולזנוח חומות הגנה שמהוות לה מכשול במציאת אושר אמיתי בחיים.
  • השחקנית וכוכבת הנוער גאיה שליטא-כץ הגיעה לניו יורק, במטרה לצאת מהקונפליקט בו היא נמצאת כאישה בוגרת עם תשוקות ורצונות, מול החממה שעוטפת אותה ככוכבת נוער.

גם בעונה הנוכחית לגיבורים אין מושג לאן הם טסים ומגלים את היעד רק בדרך אל שדה התעופה. הם לא יודעים אצל מי יתארחו כשינחתו ומי המארח הבא שמחכה להם בהמשך. דרך המפגשים, החוויות, הטלטלות, הגיבורים מתנסים בדברים חדשים ומקבלים החלטות דרמטיות על החיים שלהם.

 

 

 לסקירת הפרקים של גולשי ספות 2 לחץ כאן

 

 

 

HOT ב-facebook