כניסה ללקוחות HOT

? כניסה

משתמש חדש

חשבון:

התנתק
my HOT – האזור האישי שלך באתר HOT, מאפשר לך ליהנות
מהטבות והנחות מיוחדות, רכישת ערוצים, ספריות וחבילות תוכן, 
לעקוב אחר החשבונית נוכחית, ההזמנות שלך בטלוויזיה,
לצפות בפירוט שיחות טלפון שלך ועוד

מד מן

 

נגן וידאו
 
 

 

 מד מן הדרמה הגדולה ביותר בעולם חוזרת בעונתה השביעית והאחרונה. העונה שכוללת 14 פרקים, תפוצל לשני חלקים שווים בהיקפם. בעוד שהחלק הראשון, שזכה לכותרת "ההתחלה", משודר עכשיו, החלק השני, "סופה של תקופה", ישודר באביב 2015. עוד פורסם כי התסריטאי הנודע וזוכה האוסקר רוברט טאון ("צ'יינה טאון", "הסנדק") הצטרף לצוות הכותבים של העונה השביעית.  

 

בסיומה המטלטל של העונה הקודמת, שהתרחש בנובמבר 1968, דון מצא את עצמו בשפל המדרגה, לאחר שווידוי חושפני על עברו הסודי במהלך פגישה מקצועית הוביל להתמוטטותו. במקביל, אשתו מייגן החליטה לעזוב אותו ולהתחיל מחדש בלוס אנג'לס. בינתיים, טד סיים את הרומן מחוץ לנישואים שניהל עם פגי ובחר לעבור לשלוחה של המשרד בלוס אנג'לס לצדו של פיט, מה שהוביל לקידומה של פגי לעמדה בכירה ב"סטרלינג קופר ושות'". בסצנת הסיום הזכורה, גילה דרייפר את האמת על זהותו בפני בתו, סאלי. ויינר, שכרגיל שומר על רמת סודיות גבוהה ומסרב להעניק רמזים, הסכים רק לומר ש"ההשלכות של חשיפתו של דון יהיו במרכז העונה האחרונה. רק בגלל שדון השתנה, לא אומר שכולם מאמינים לו". לדבריו, את סצנת הסיום של הסדרה הוא כבר יודע מזה ארבע שנים.

 

לצדו של האם ("גנב עירוני"), מככבים בסדרה ג'נוארי ג'ונס ("אקס מן: ההתחלה"), וינסנט קרטיזר, אליזבת מוס, כריסטינה הנדריקס ("דרייב"), ג'ון סלאטרי ("כנגד כל הסיכויים"), אהרון סטאטון, ריץ' סומר ("השטן לובשת פראדה"), זוכה ה"אמי" ושני פרסי ה"טוני" רוברט מורס ("איך להצליח בעסקים בלי להתאמץ"), קיארנן שיפקה, ג'סיקה פארה, קווין ראם, בן פלדמן ("קלוברפילד"), כריסטופר סטנלי ("ארגו"), ג'יי ר. פרגוסון ("בר מזל") והארי האמלין ("פרקליטי אל איי").

 

מד מן 7 חלק א'-  ימי שני,  22:15, ב-HOT3 ובחינם ב-HOT VOD 

 

 

הכירו את הדמויות במד מן

HOT ב-facebook

 

 

מה קורה באתר HOT?

Loading nanoRep customer support