האחות ג'קי- סדרות מומלצות בערוץ Hot 3

כניסה ללקוחות HOT

? כניסה

משתמש חדש

חשבון:

יציאה

my HOT – האזור האישי שלך באתר HOT, מאפשר לך ליהנות
מהטבות והנחות מיוחדות, רכישת ערוצים, ספריות וחבילות תוכן, 
לעקוב אחר החשבונית נוכחית, ההזמנות שלך בטלוויזיה,
לצפות בפירוט שיחות טלפון שלך ועוד
 

האחות ג'קי

 

"האחות ג'קי" עוקבת אחר ג'קי פייטון, אחות מבריקה בבית-החולים "אול סיינטס" שבניו-יורק, שמנווטת ומאזנת בכישרון רב את חדר המיון אחוז הטירוף והשוחק. היא מלהטטת בין חולים, רופאים ואחיות, ועושה כל שביכולתה  בכדי לספק לחולים את הטיפול הטוב ביותר, מחוץ לנורמות של מערכת הבריאות המתפוררת. ג'קי היא אם נפלאה וחברה מסורה, אך לאורך השנים החביאה חולשה למשככי כאבים ורומן אסור מחוץ לנישואין. כשהחבאת האמת נהיית יותר ויותר מסובכת, חייה של ג'קי נהפכים מאתגרים ומסוכנים, כשהתוצאות של החלטותיה המסובכות - או שוברות לב או קורעות מצחוק.

בעונה החדשה, חוזרת ג'קי לשגרה של שקרים לבנים וכמה כדורים כחולים. ג'קי מגיעה למסקנה שפיכחות היא סיפור הכיסוי האולטימטיבי לקיום ההתמכרות שלה, כשבמקביל היא מצילה חיי אדם ומנסה לשמור על מערכות היחסים עם בן-זוגה פרנק, בעלה לשעבר קווין ובתה גרייס. מי שמסבכת את חייה של ג'קי עוד יותר היא הספונסרית החדשה של ג'קי, אנטואנט שממנה היא לא מצליחה לחמוק. ג'קי מצליחה לעבוד על כל מי שסובב אותה, אך זה רק עניין של זמן עד שתגיע הנפילה.

לצדה של פאלקו, מככבים בסדרה מריט וובר ("גרינברג", ובקרוב ב"Birdman" עם אמה סטון ואדוארד נורטון), פיטר פצ'ינלי (סאגת "דמדומים"), פול שולץ ("רמבו", ובקרוב בסרטו החדש של מתיו ויינר), דומיניק פומוסה, אנה דיאוור סמית' ("רייצ'ל מתחתנת"), סטיבן וואלם, מוריס צ'סטנאט ("הקריאה"), בטי גילפין, (בקרוב ב"True Story" עם ג'יימס פרנקו), אדם פררה, רובי ג'רינס ומקנזי אלדג'ם. לתפקידי אורח מגיעים ג'ולי ווייט, זוכת ה"טוני" לורה בנאנטי ("צלילי המוזיקה", "תתקדם") ומייקל אספר ("פרנסס הא"). 

 

HOT ב-facebook

 

 

Loading nanoRep customer support