חברת HOT - שירותי טלוויזיה, טלפון ואינטרנט מהיר - הוט

כניסה ללקוחות HOT

? כניסה

משתמש חדש

חשבון:

יציאה

my HOT – האזור האישי שלך באתר HOT, מאפשר לך ליהנות
מהטבות והנחות מיוחדות, רכישת ערוצים, ספריות וחבילות תוכן, 
לעקוב אחר החשבונית נוכחית, ההזמנות שלך בטלוויזיה,
לצפות בפירוט שיחות טלפון שלך ועוד
 

ויוה

 

ויוה - הדרמה תמיד גדולה מהחיים

 

ערוץ ויוה מציע את המבחר הטוב בעולם של טלנובלות, עם מיטב השחקנים ומיטב הסיפורים מכל הארצות.

ערוץ ויוה משדר שבעה ימים בשבוע, 24 שעות ביממה.

 

ערוץ 27 בממיר הדיגיטלי. 
 

החודש בערוץ ויוה:

 

אקאסיה

אקאסיה מאבדת את אביה בתאונה, ואמה כריסטינה נאלצת למכור את החווה שלהן כדי לכסות חובות. אסטבן, פועל בחווה, עוזר לכריסטינה להציל את רכושה ועם הזמן הופך לבן זוגה. אקאסיה הצעירה מסרבת לקבל את האהבה החדשה של אמה ועוברת לגור עם סביה. השנים חולפות ואקאסיה חוזרת לחווה כאישה צעירה ויפה. היא מבהירה לאסטבן שהיא נוטרת לו טינה והוא מבטיח לה שיעשה הכול כדי שתשנה את דעתה עליו. עם הזמן, המתח בין השניים הופך לתשוקה אסורה. האם גבר אחד יצליח להפריד בין אם ובתה? 
החל מ—1.4.15 ראשון-חמישי ב-21:40

 

שובל של שקרים

במהלך טיול משפחתי בפרו, פלומה מתאהבת בניניו ובורחת איתו. היא נכנסת להריון ממנו ונאלצת לחזור לבד לברזיל, לאחר שניניו נעלם. כשפלומה כורעת ללדת, היא פונה לאחיה פליקס לעזרה. פליקס מוצא את פלומה מחוסרת הכרה בשירותים של בר כשלצידה תינוקת. הוא חושש שפלומה ובתה יעמדו בדרכו להון המשפחתי ועושה מעשה נורא: הוא נוטש את התינוקת בפח אשפה. למרבה המזל, גבר צעיר בשם ברונו מוצא את הילדה ומחליט לגדל אותה כבתו. הוא קורא לה פאולה. השנים חולפות ופלומה פוגשת את ברונו. השניים מתאהבים, אבל אהבתם תעמוד למבחן כשפלומה תגלה שפאולה היא למעשה בתה האבודה.

החל מ—12.4.15 ראשון-חמישי ב-20:50

 

עלובי החיים

לוסיה משתחררת מהכלא לאחר 11 שנות מאסר על פשע שלא ביצעה. חלומה הגדול הוא להתאחד עם משפחתה, אך זה מתנפץ כשאחותה מבהירה לה שהם מתביישים בה. לוסיה מבינה שעליה להתחיל מחדש ללא תמיכה מאיש. היא מוצאת עבודה בבית חולים ואהבה בדמותו של דניאל, בלש בכיר. החיים מתחילים לחייך אליה, אבל רצף אירועים מצער גורם לכך שהיא מואשמת ברצח, ודניאל הוא זה שרודף אחריה. האם לוסיה תצליח להוכיח את חפותה ולהתאחד עם דניאל?

החל מ—27.4.15 ראשון-חמישי ב-19:05
 

 

 

Loading nanoRep customer support