כניסה ללקוחות HOT

?

כניסה

משתמש חדש

חשבון:

יציאה

my HOT – האזור האישי שלך באתר HOT, מאפשר לך ליהנות
מהטבות והנחות מיוחדות, רכישת ערוצים, ספריות וחבילות תוכן, 
לעקוב אחר החשבונית נוכחית, ההזמנות שלך בטלוויזיה,
לצפות בפירוט שיחות טלפון שלך ועוד

 

ויוה

 

ויוה - הדרמה תמיד גדולה מהחיים

 

ערוץ ויוה מציע את המבחר הטוב בעולם של טלנובלות, עם מיטב השחקנים ומיטב הסיפורים מכל הארצות.

ערוץ ויוה משדר שבעה ימים בשבוע, 24 שעות ביממה.

 

ערוץ 27 בממיר הדיגיטלי. 
 

החודש בערוץ ויוה:

 

אימפריה 

ז'וזה אלפרדו הוא איל הון, שעומד בראש אימפריית יהלומים שבנה במו ידיו. הוא נשוי למריה מרתה ולזוג שלושה ילדים. חייו ומשפחתו של ז'וזה אלפרדו נראים מושלמים לצופה מן הצד, אך בין כתלי ביתו, מתנהל קרב איתנים על השליטה בעסקים ובהון המשפחתי. ז'וזה אלפרדו מוצא מרגוע ממשפחתו בזרועותיה של מריה איזיס, אישה צעירהשמחזירה לחייו תשוקה, כזו שלא חווה מעולם לצד אשתו.
 
ז'וזה אלפרדו מתקשה להשליט סדר בחייו, ואלה מסתבכים אף יותר עם הופעתה של כריסטינה, בת שלא ידע על קיומה. הגעתה מעצימה את המתח והאיבה בין בני המשפחה, במיוחד כשכולם מבחינים ביחס המיוחד שמעניק ז'וזה אלפרדו לכריסטינה. המשפחה, בראשותה של מריה מרתה, מחליטה לסלק את כריסטינה מהשטח וז'וזה אלפרדו מבין שיהיה עליו להילחם נגד אויבים, שחלקם גרים תחת צל קורתו...

החל מה- 14.10.15


 

שדרות ברזיל  

ריטה היא אישה צעירה, שנלחמת להחזיר לעצמה את החיים שנלקחו ממנה על ידי אמה החורגת כרמיניה. כשאביה של ריטה נפטר, כרמיניה והמאהב שלה מקס שלחו אותה לגדול בשכונת עוני כדי שלא תפריע להם במשימתם להתעשר.
 
חייה של ריטה קשים מנשוא במקום מגוריה החדש, אך היא מוצאת נחמה אצל נער צעיר בשם בטטה. לאחר זמן מה, ריטה מאומצת על ידי זוג מארגנטינה והיא עוזבת את ברזיל, כששמה הוא מעתה נינה. היא נפרדת בעצב רב מבטטה, שמאומץ זמן לא רב לאחר מכן על ידי כרמיניה ובעלה החדש טופאו. השניים משנים את שמו לז'ורז'יניו.
 
השנים עוברות ונינה חוזרת לברזיל. היא מצליחה לחדור בגניבה אל ביתם של כרמיניה וטופאו, ולשמש להם כשפית פרטית. בביתה של כרמיניה פוגשת נינה שוב את בטטה, הלוא הוא ז'ורז'יניו, והאהבה ביניהם ניצתת ביתר שאת.

החל מה- 29.10.15