ויוה פלטינה, ערוץ הטלנובלות - הוט

כניסה ללקוחות HOT

? כניסה

משתמש חדש

חשבון:

התנתק
my HOT – האזור האישי שלך באתר HOT, מאפשר לך ליהנות
מהטבות והנחות מיוחדות, רכישת ערוצים, ספריות וחבילות תוכן, 
לעקוב אחר החשבונית נוכחית, ההזמנות שלך בטלוויזיה,
לצפות בפירוט שיחות טלפון שלך ועוד
 

ויוה +

 

ויוה +: להתמכר לטלנובלות המצליחות בעולם

 

ערוץ ויוה + מביא אליכם את מיטב הדרמות היומיות החדשות מכל העולם - 7 ימים בשבוע!

 

החודש בערוץ ויוה +

כוחו של גורל

איוואן הוא בנה של משרתת בבית משפחת לומלי, שלה שתי בנות - מריפס ולוסיה. הוא מתאהב במריפס ומכניס אותה להריון, אך כשאימה שומעת על כך, היא מאיימת על חייו והוא נמלט לארה"ב. לאחר 11 שנה, איוואן חוזר למקסיקו כדי להתמודד עם עברו ולברר מה עלה בגורל בנו, שנעלם ביום הולדתו. בתוך הכאוס הגדול תהיה בחייו נקודת אור אחת בדמותה של לוסיה, אחותה הקטנה של אם בנו והאישה שמאוהבת בו מאז ומתמיד.
ראשון-רביעי ב-21:00

 

בלב הסערה

וויליאם לוי חוזר בטלנובלה סוערת וסקסית! מרינה מגיעה לכפר נידח כדי לנהל מפעל מקומי. שם היא פוגשת בדמיאן - גבר חתיך ומחוספס, ובעליה של ספינת דיג שמספקת שירותים למפעל שבניהולה. היא מתייחסת אליו בזלזול וביהירות והוא מעמיד אותה במקומה עד מהרה. דמיאן ומרינה מתנגחים ללא הרף, אבל העבודה יחד מדליקה ביניהם תשוקה עזה. הם מתאהבים, אבל סודות מן העבר יצופו אל פני השטח וישימו אותם בלב הסערה. האם יצליחו להגיע לחוף מבטחים?
ראשון-רביעי ב-20:10

 

קולו של הלב

אביו של סו הא הקטן נרצח אל מול עיניו. נערה צעירה ואמיצה בשם היאה סונג מעידה נגד הרוצח בבית המשפט וזה נשלח לכלא. הרוצח נשבע לנקום בה עם שחרורו וסו הא מבטיח להיאה סונג שיגן עליה תמיד. השנים חולפות וסו הא הוא כעת תלמיד תיכון צעיר ונאה. זה עשר שנים שהוא מאוהב בנערה אחת - היאה סונג – והוא חי בתקווה לפגוש בה שוב. אחרי חיפושים רבים, הוא מוצא אותה, אך אז רוצח אביו משתחרר מהכלא ומאיים לפגוע בה. השניים חוברים יחד כדי להיאבק ברוצח, אך עם הזמן, הם מגלים שלא רק הסכנה מאחדת ביניהם...

ימי חמישי ב-19:00, 2 פרקים ברצף

 

מלך הדרמה

אנתוני קים הוא מפיק על בתעשיית הטלוויזיה הקוריאנית. החלטה פזיזה שלו גורמת למותו של אדם, והסערה הציבורית מאלצת אותו לפרוש בעל כורחו. כעבור שלוש שנים, הוא שומע שאיש עסקים יפני מעוניין להשקיע כסף בסדרה קוריאנית. אנתוני נזכר בתסריט שנתנה לו פעם גו אן, תסריטאית מתחילה, והוא מבקש ממנה לעבוד איתו. ההפקה יוצאת לדרך, אבל אז מבין אנתוני שהסתבך עד צוואר עם גורמים פליליים. עכשיו הוא במרוץ להפיק את הסדרה מהר ובכל מחיר. האם גו אן תישאר לצידו?
חמישי ב-21:20, 2 פרקים ברצף

ערוץ ויוה +

*על מנת לרכוש את הערוץ יש להירשם ל-my HOT.

.

מחיר ערוץ

22

ש"ח לחודש

מעבר לרכישה

HOT ב-facebook

 

 

Loading nanoRep customer support